Čítanie talianskej knihy Pod toskánskym slnkom. Zaujímavou a efektívnou formou sa učíte taliančinu s našim online kurzom, ktorý je určený pre samoukov. 

Dĺžka kurzu: 2 až 6 mesiacov (od 9 eur)

Zoom hodiny s lektorom: NIE

Možnosť zbierať motivačné body: NIE

Možnosť prístup predĺžiť: ÁNO

Je kurz vhodný aj pre začiatočníkov? – ÁNO (potrebné si postupne dobrať gramatiku)

Ku kurzu “Toskánsko” si môžete dokúpiť prístup do Talianskej akadémie s video a zoom hodinami.

OBJEDNAŤ KURZ >>> TU

V cene kurzu máte:

– PDF dokument s gramatikou pre začiatočníkov (výslovnosť, koncovky podstatných a prídavnýmch mien, množné číslo, členy, slovesá avere, essere, andare, fare, časovanie slovies v prítomnom čase) + správne odpovede k cvičeniam

– PDF dokument so slovnou zásobou pre začiatočníkov (6 lekcií, viac ako 120 najpoužívanejších slovíčok pre začiatočníkov)

– kvízy ku gramatike a slovnej zásobe

Keď zvládnete základ taliančiny, môžete začať čítať úryvky z knihy Pod toskánskym slnkom. (Príbeh opisuje rozhodnutie kúpiť opustenú dedinskú usadlosť v Toskánsku s opismi prostredia, usadlosti, života či rôzne recepty.)

– lekcie obsahujú kratšie upravené úryvky v taliančine

– pod každým úryvkom je cvičenie, pomocou ktorého si úryvok preložíte (ak niečo preložiť neviete, dáte si cvičenie skontrolovať aj bez vyplneného prekladu a následne si cez riešenie cvičenia pozriete preklad výrazov)

– pracujete s textom, slovnou zásobou, nové slovíčka si môžete poznačiť do zošita

– k úryvkom a cvičeniam sa môžete kedykoľvek počas trvania kurzu vrátiť

Veľmi jednoduchou formou si môžete prečítať úryvky z knihy a naučiť sa prirodzene novú slovnú zásobu. Dej knihy sa odohráva v Toskánsku. 

V kurze je pripravených niekoľko úvodných lekcií s úryvkami. Každý týždeň pribudne jedna nová lekcia (1 lekcia = 3 úryvky s cvičeniami).

Online kurz neobsahuje zoom hodiny s lektormi.