Otázky a odpovede

Prečo je kurz taký lacný?

Hlavnou myšlienkou akadémie je, aby bolo učenie cudzích jazykov cenovo dostupné pre kohokoľvek, či pre ľudí s nižším príjmom, pre študentov či dôchodcov.

Ako prebieha vyučovanie?

Ide o kombináciu samoštúdia a kratších live hodín s lektorom. Gramatika je vysvetlená vo videách, ktoré sú dostupné na stránke pre našich študentov a je možné si ich pustiť kedykoľvek počas dňa, i viackrát po sebe. Každý študent má zároveň k dispozícii lekcie a rôzne dokumenty na stiahnutie v PDF, ktoré si môže vytlačiť. Raz alebo dvakrát týždenne sú naplánované live hodiny s lektorom cez zoom (cca. 15 minútové), na ktorých prekladáme vety alebo si robíme gramatické cvičenia.

Sú k dispozícii učebené materiály?

Áno, každý študent si po prihlásení môže na našej stránke stiahnuť lekcie, ktoré sú vypracované od úplných základov. Okrem toho nájde na stránke aj materiály k cvičeniam či k slovnej zásobe, ktoré si môže taktiež vytlačiť.

Ako je to s prístupom do akadémie?

Po prijatí platby na náš účet vytvárame študentovi prístup, ktorý mu platí na obdobie, ktoré si zakúpil. Počíta sa to odo dňa, kedy prístup vytvárame. Ak napríklad študentovi vytvoríme prístup do akadémie 1. júna, pri mesačnom predplatnom mu platí do 1. júla.

Môžem si prístup predĺžiť?

Samozrejme. Pár dní pred skončením predplatného posielame študentom e-mail. Ak chcú v kurze pokračovať, môžu si prístup predĺžiť. Ak už pokračovať nebudú chcieť, ďalšiu platbu neuhradia.