S online kurzom pre úplných začiatočníkov môžete začať KEDYKOĽVEK.

Dĺžka online kurzu: 2 mesiace (28 dní + 1 mesiac určený na opakovanie a doučenie sa učiva, ktoré ste si nestihli pozrieť)

Cena: 15 Eur

Zoom hodiny s lektorom: ÁNO (1x týždenne Preklad viet – väčšia skupina študentov, 20-30 min.)

Možnosť zbierať motivačné body: ÁNO / čiastočne – získate body za účasť na zoom hodine Preklad viet (počas 2 mesiacov trvania kurzu môžete získať 16 bodov – darčeky máme od nazbieraných 15 bodov)

Možnosť predĺžiť si prístupÁNO – po skončení kurzu si môžete zakúpiť prístup do Talianskej akadémie ku všetkým lekciám A1-B2 a pokračovať v učení taliančiny + možnosť prihlasovať sa na zoom hodiny s lektormi a zbierať motivačné body

KURZ si objednajte >>> TU

_________________

V cene kurzu máte:

– lekcie v PDF dokumente, ktoré si môžete stiahnuť a vytlačiť

– všetky lekcie sú prehľadne zoradené v našej web aplikácii, kde si môžete značiť lekcie, ktoré ste už prebrali

– videá s vysvetlenou gramatikou a video cvičenia (cvičenia si vypracujete spolu s lektorom)

– cvičenia a kvízy

– 1x do týždňa zoom hodina s lektorom Preklad viet (väčšia skupina, cvičenia si každý vypracuje písomne, následne si ich spoločne skontrolujeme – 20 až 30 minút) 

Lekcie obsahujú učivo od úplných základov, tj. od výslovnosti až po časovanie slovies v prítomnom čase, modálne slovesá či zvratné slovesá. 

Väčšina lekcií a videá sa nachádzajú aj v kurze so zoom hodinami (prístup do Talianskej akadémie). Kurz “28 dní” má však doplnené lekcie a cvičenia, ktoré sa v iných kurzoch nenachádzajú.

Objednať kurz >>> TU